Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop
 
ZÁKLADNÍ PROPOZICE
 
 
KALENDÁŘ GYMNÁZIA 2014

Karel Wittek                   František Bartoš                   Edward Formánek                     Antonín Vašek

František Koláček           Alfons Mucha                       Leander Čech                           Vilém Mrštík
František Kameníček       Alois Vlk                             Jan Herben                               Alois Slovák  
František Šujan               Pankrác Krkoška                 Petr Bezruč                              Jaroslav Bakeš
František Žilka                 Hynek Bulín                        Alois Kalvoda                            Karel Absolon
František Záviška             Jan Kapras                         Bedřich Macků                          Karel Petr
Jaroslav Stránský             Miroslav Hýsek                   Karel Čapek                              Hugo Sáňka
František Trávníček          Bohumil Kladivo                   Karel Skpoupý                          Miloš Netoušek
Ondřej Sekora                 Miloš Wurm                         Václav Tomášek                        Rudolf Walter
Lev Blatný                       Čestmír Jeřábek                   Jan Florián                               Karel Zapletal
Josef Kudela                    Ferdinand Herčík                 Ferdinand Striebitz                    Robert Konečný
Božena Komárková          Antonín Vašíček                   František Kahuda                     Jan Novák
Ivan Blatný                      Jiří Radimský                       Dušan Jeřábek                         Jiří Waldhans
Mirko Paráček         
 
KALENDÁŘ GYMNÁZIA 2015
 
Václav Royt                    Theodor Lazar                     Josef Kupka                             Alois Kolísek
Jaroslav Karásek             Miloš Žák                           Šimon Drgáč                            Karel Popek
Jaroslav Pošvář               Ludvík Havlásek                  Vladimír Vybral                         Albert Kutál
Ivan Jelínek                     Viktor Hájek                       Jaroslav Švejda                         Miroslav Zauf
Vladimír Kyas                 Antonín Hartmann               Miloš Slezák                            Miloš Macků
Zdeněk Rotrekl               Otakar Trhlík                       Vladimír Lejsek                        Jaroslav Mezník
Pavel Pešta                    Oldřich Skopal                    Josef Kolejka                           Antonín Bartoněk
Milan Kundera                 Eva Zikmundová-Mašková    Agia Formánková                     Jana Nechutová
Zeno Kaprál                    Pavel Ventruba                    Miloslav Druckmüller                Stanislav Juránek
Dagmar Bedrošová          Zuzana Derlerová-Brázdová  Jiří Litzmann                            Jiří Zlatuška
Jana Galíková                 Petr Fiala                            Petr Váša                               Luděk Niedermayer
Pavel Blatný                   Petr Kocman                       Kateřina Mrázová                    Tomáš Tyc
Radka Šimková              Jakub Hrůša                        Kateřina Tučková                     Mario Holek
Tereza Vaculíková                       
 
KALENDÁŘ GYMNÁZIA 2016
 
Jiří Herman                    Jaroslav Mlynář                Dušan Navrátil                      Zdeněk Pánek
Tomáš Parák                 Libor Vykoupil                  Daniel Rychnovský                Ludmila Jimramovská
Petr Koukal                   Luděk Matyska                Jana Soukupová                    Pavel Texl
Zbyněk Fišer                   Petr Pleva                         Martin Prudký                         Ladislav Chodák
Antonín Novák                Pavel Sekanina                  Miloš Šifalda                            Marek Blatný
Milan Brázdil                  Dan Dlouhý                        Roman Fiala                            Pavel Hude
Peter Krupka                  Libor Zelníček                    Ctirad Fischer                          Radim Chmelík
Tomáš Kruml                  Jaroslav Michálek               Pavel Blažek                           Marek Hakl
Sylvie Stanovská            Pavel Chadim                     Jaroslav Suchý                        Tomáš Pitner
Tomáš Urbánek              Libor Zřídkaveselý               Michal Bulant                          Pavel Horský
Petr Hýža                      Vít Alexander Schorm         Libor Šťástka                          Martin Ander
Dora Kaprálová               Tomáš Přibyl                      David Drozd                            Adam Dolník
Jakub Dvorský                Tomáš Konečný                 Eva Jedličková                        Tomáš Kaláb
Veronika Vlková    
 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY V PROGRAMU GYMNÁZIA
 
130 (1997) - Z historie gymnázia (str. 9-11)
131 (1998) - Z historie gymnázia (str. 11-17), prof. Záviška - Život a dílo (str.155-161)
132 (1999) - Matematika na gymnáziu (str. 11-18)
133 (2000) - Teologie (str. 11-21), Marek Němec (str. 192-194)
134 (2001) - Tělesná výchova a sport (str. 13-35), Krasobluslaři (str. 233-237)
135 (2002) - Mezinárodní olympiády (str. 13-27), Petr Váša (str. 239-243)
136 (2003) - Hudba (str. 13-31), Pavel Blatný (str. 243-248)
137 (2004) - Brněnské ulice nazvané po profesorech a absolventech (str. 13-30), Ondřej Stehlík (str. 256)
138 (2005) - Český jazyk a literatura (str. 13-28), Významní básníci (str. 215-217)
139 (2006) - Český jazyk a literatura (str. 13-21), Mario Holek (str. 221-224)
140 (2007) - Medicína (str. 13-30),
141 (2008) - Alfons Mucha (str. 13-21), Jakub Hrůša (str. 185-192)
142 (2009) - Antonín Vašek a Petr Bezruč (str. 13-21)
143 (2010) - Karel Absolon (str. 13-20)
144 (2011) - Josef Kudela (str.13-20), Petr Fiala (str.170-174)
145 (2012) - Milan Kundera (str.13-28), Jan Pokorný (str. 196-198), Kateřina Tučková (str. 199-204)
146 (2013) - Zdeněk Rotrekl (str.13-31), Miloslav Druckmüller (str. 185-191), František Valena (str. 198-201)
147 (2014) - Ivan Blatný (str. 13-33), Fotbal (str. 192-195) Kateřina Bžatková (str. 196-197)
148 (2015) - 150 let českého gymnaziálního školství v Brně a na Moravě (str. 13-18)
 
 
 
 
 
 

 

TOPlist